Beton çeşme, beton barbekü, dolomit taşı, çakıl taşı, mineralli parke taşı, parke taşı, sekizgen parke taşı, çim taşı, andezit taşı, bazalt taşı, peyzaj çakıl taşı, bordür taşı, oluk taşı, kolon şapkası, beton küpeşte, beton bank, podima taşı, kayrak taşı

SANCAKTAR DOĞAL TAŞ- İSTANBUL DOĞAL TAŞ

Teknolojinin ve Tasarımın bütünleştiği beton elemanları sektöründe, her yaşın çimentosunu alın terimizle karıp, deneyim ve birikimlerimizle şekillendirip; Güzel şehrimize güzellik katmak adına tüm kilit taşı ve beton elemanları çeşitleriyle halkımızın hizmetindeyiz..

Tüm ürünlerimizi uzun ömürlü, kaliteli ve çevre ile dost bir alt yapı için üretmekteyiz. Başta İstanbul olmak üzere alt ve üst yapı inşaatlarında ürünlerimiz ile boy gösteriyoruz.

Firmamızın üstün kaliteli ürünleri, sadece belediyeler tarafından değil özel kurum ve kuruluşlar tarafından da tercih edilmektedir. Ürünlerimiz; caddeler, sokaklar, parklar, bahçeler, apartman ve site önleri, yollar, otoparklar, erezyon kontrollü bölgeler ile endüstriyel alanların alt yapı, kanalizasyon ve çevre düzenleme inşaatlarında kullanılmaktadır.

Bu yüzdendir ki halkımıza vermiş olduğumuz bu hizmetten ötürü, SANCAK olarak mutlu ve onurluyuz. Siz saygıdeğer müşterilerimize çağdaş ve ekonomik çözümlerle hizmet vermeye devam edeceğiz…

Acil Soru, Bilgi ve Fiyat Almak için Bizimle İletişime Geçin