Beton çeşme, beton barbekü, dolomit taşı, çakıl taşı, mineralli parke taşı, parke taşı, sekizgen parke taşı, çim taşı, andezit taşı, bazalt taşı, peyzaj çakıl taşı, bordür taşı, oluk taşı, kolon şapkası, beton küpeşte, beton bank, podima taşı, kayrak taşı

PEYZAJ DÜZENLEMESİ

Binaların dış çevresinde bulunan bahçelerin ve oturma alanlarının düzenlemesini peyzaj düzenlemesi başlığı altındaki hizmetimiz ile gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin istediği konseptte veya kendi belirlediğimiz formatlarda yaptığımız peyzaj düzenlemesi sonrası daha refah dolu bir çevreniz olacak. Ziraat mühendisimiz tarafından belirlenen kıstaslara göre yaptığımız düzenlemeler hem göze hem de ziyaretçilerin ruhuna hitap edecek şekilde olmaktadır.

Peyzaj düzenlemesi genel olarak peyzaj uygulama ve bakım hizmetini içermektedir. Biriktirdiğimiz deneyim ve farklı bakış açısıyla hem lokal çevrenizi hem de ülkemizi güzelleştirmeye çalışıyoruz. Doğaya saygı duyarak giderek betonlaşan şehirlerimizde nefes alınacak ortamlar yaratıyoruz. Stres dolu iş yaşamından arta kalan zamanlarınızda ailelerinizle gezip dolaşabileceğiniz, huzur bulabileceğiniz ve moral depolayabileceğiniz alanları en güzel şekilde tesis ediyoruz.

Diğer Hizmetler

Acil Soru, Bilgi ve Fiyat Almak için Bizimle İletişime Geçin