Parke Taşları Ve Doğal zemin kaplama, parke taşları, parke uygulama, parke hizmetleri, istanbul parke taşı, doğal zemin kaplama, mineralli parke taşı, mineralli parke uygulama,

Parke Taşları Ve Doğal zemin kaplama

İnşaat Sektöründe yıllardır aktif olarak faaliyet gösteren SANCAKTAR DOGALTAS  kurulmuş olduğu yıldan beri sahiplenmiş olduğu birçok uygulama ve taahhüt işlerini eksiksiz olarak başarıyla tamamlamıştır.

1987'den beri iş tecrübesiyle, geniş makine, mesleki eğitime sahip ekibi, gelişen teknolojiye hakim uzman eleman kadrosu ve deneyimleriyle, gerek bakım ve uygulama gerek inşaat proje ve taahhüt işlerindeki başarılarıyla sektörde öncü ve güvenilir bir firma olma başarısını göstermiştir..

1987'den beri 28 yıllık iş tecrübesini özel ve resmi kurumlarda büyük ve sayılı projelerden almıştır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden zengin inşaat firması, projelere uygun çözümler üretebilmesi ve uygulama alanındaki yelpazeyi genişletmek Ar - Ge sini güçlendirmiştir.


Bugüne kadar kalite prensibinden hiç sapmadan gerçekleştirmiş olduğu projelerde uluslar arası standartlardaki kalite anlayışını korumuştur. SANCAKTAR DOGALTAS, arkasındaki geniş şantiye tecrübesinin verdiği güç ve sizlerden aldığı güvenle sektördeki çalışmalarına devam etmektedir..

SANCAKTAR DOGALTAS  olarak amacımız; "Doğaya kendinden doku olacak mimarileri geliştirerek hayata yön verecek özgün projeler oluşturmak, toplumun güven ve huzurla yaşayabileceği alanlar inşaa etmektir. "

Diğer Hizmetler

Acil Soru, Bilgi ve Fiyat Almak için Bizimle İletişime Geçin